Nr crt

Nume și prenume elev înscris în anul școlar 2014-2015 în clasa a VIII-a

Liceul/Școala profesională unde a fost repartizat

1

ALBU I VIOLETA ALEXANDRA

COLEGIUL NATIONAL "B.P.HASDEU" BUZAU

2

ANGHEL M OVIDIU

COLEGIUL NATIONAL "B.P.HASDEU" BUZAU

3

ANGHEL F MIRCEA VLAD

COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" BUZAU

4

ANTON A REMUS GABRIEL

COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" BUZAU

5

BALABAN L IRENE PATRICIA

COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" BUZAU

6

BARBU F DENISA ANA MARIA

COLEGIUL NATIONAL "B.P.HASDEU" BUZAU

7

BARBU I ANA MARIA

LICEUL TEORETIC "ALEXANDRU MARGHILOMAN" BUZAU

8

BĂBĂU V VLAD ANDREI

COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" BUZAU

9

BĂRĂSCU V OANA ELENA

LICEUL PEDAGOGIC "SPIRU HARET" BUZAU

10

BESNEA A REMUS BOGDAN

COLEGIUL ECONOMIC BUZAU

11

BOGDAN S GEORGE ROBERT

COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" BUZAU

12

BOLACHE D ȘTEFAN DANIEL

COLEGIUL AGRICOL "DR.C-TIN ANGELESCU" BUZAU

13

BOLOCAN D ANDREI DANIEL

14

BORCILĂ C ANDRADA MARIA

COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" BUZAU

15

BORDEI C VALENTINA

COLEGIUL NATIONAL "B.P.HASDEU" BUZAU

16

BUDACU G VLAD

LICEUL TEHNOLOGIC "GRIGORE C. MOISIL" BUZAU

17

BUSUIOC A ANDREEA DENISA

LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "IOLANDA BALAS SOTER" BUZAU

18

CHIRIȚĂ V ANDREEA MĂDĂLINA

LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "IOLANDA BALAS SOTER" BUZAU

19

CIOARĂ C ALEXANDRU

LICEUL DE ARTA "MARGARETA STERIAN" BUZAU

20

CIOCAN D CRISTIAN FLORIN

COLEGIUL NATIONAL "B.P.HASDEU" BUZAU

21

CÎRLIG V ANA MARIA

COLEGIUL ECONOMIC BUZAU

22

CÎRNAT S GEORGE FLORIN

LICEUL TEORETIC "ALEXANDRU MARGHILOMAN" BUZAU

23

CIRSTIAN S DRAGOȘ

COLEGIUL NATIONAL "B.P.HASDEU" BUZAU

24

COCONU T TEODOR

COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" BUZAU

25

CONSTANTIN V ELENA MARIA IZABEL

LICEUL DE ARTA "MARGARETA STERIAN" BUZAU

26

CONSTANTIN M BOGDAN MARIAN

LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "IOLANDA BALAS SOTER" BUZAU

27

CREMARENCO S DENISA ANTONIA

LICEUL TEORETIC "ALEXANDRU MARGHILOMAN" BUZAU

28

CREȚU G OCTAVIAN CLAUDIU

COLEGIUL NATIONAL "B.P.HASDEU" BUZAU

29

CRÎNGAȘU A MARIA RALUCA

LICEUL TEORETIC "ALEXANDRU MARGHILOMAN" BUZAU

30

DĂNOIU C NICOLETA ANEMONA

COLEGIUL NATIONAL "B.P.HASDEU" BUZAU

31

DEDU G GEORGIANA ROXANA

COLEGIUL AGRICOL "DR.C-TIN ANGELESCU" BUZAU

32

DOGARU D ANDREEA FLORINA

COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" BUZAU

33

DRAGNEA A ANDREI ADRIAN

LICEUL PEDAGOGIC "SPIRU HARET" BUZAU

34

DRAGOMIR M ANDREEA MIHAELA

COLEGIUL NATIONAL "B.P.HASDEU" BUZAU

35

DRAGOMIR S ELENA DANIELA

COLEGIUL NATIONAL "B.P.HASDEU" BUZAU

36

DRĂGAN T ALEXANDRU

LICEUL TEHNOLOGIC "GRIGORE C. MOISIL" BUZAU

37

DRĂGOIU D BOGDAN EMIL

LICEUL TEORETIC "ALEXANDRU MARGHILOMAN" BUZAU

38

DUMITRACHE A IRINA

COLEGIUL NATIONAL "B.P.HASDEU" BUZAU

39

DUMITRACHE M RADU ANDREI

COLEGIUL NATIONAL "B.P.HASDEU" BUZAU

40

DURAC C NICOLETA

LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "IOLANDA BALAS SOTER" BUZAU

41

EFTIMESCU F ANDREI IONUȚ

LICEUL TEORETIC "ALEXANDRU MARGHILOMAN" BUZAU

42

ENE N TEODOR MIHAIL

COLEGIUL NATIONAL "B.P.HASDEU" BUZAU

43

FILIP C CRISTI MIHAIL

COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" BUZAU

44

FRĂȚILĂ M ROBERTA ANDREEA

COLEGIUL NATIONAL "B.P.HASDEU" BUZAU

45

GEORGESCU T DAVID ȘTEFAN

LICEUL DE ARTA "MARGARETA STERIAN" BUZAU

46

GEORGESCU M TEODORA CRISTIANA

LICEUL TEORETIC "ALEXANDRU MARGHILOMAN" BUZAU

47

GRIGORE F ȘTEFAN BOGDAN

LICEUL TEORETIC "ALEXANDRU MARGHILOMAN" BUZAU

48

GRIGORE V MIHAI LUCIAN

LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "IOLANDA BALAS SOTER" BUZAU

49

IGNAT V ALEXANDRA ȘTEFANIA

COLEGIUL NATIONAL "B.P.HASDEU" BUZAU

50

ILIE M VALENTIN

LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "IOLANDA BALAS SOTER" BUZAU

51

IONESCU A ANDREI

COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" BUZAU

52

IONIȚĂ G DELIA ANDREEA

COLEGIUL NATIONAL "B.P.HASDEU" BUZAU

53

IONIȚĂ M VLADUȚ CONSTANTIN

LICEUL PEDAGOGIC "SPIRU HARET" BUZAU

54

ISTUDOR G ANDREEA ELENA

LICEUL PEDAGOGIC "SPIRU HARET" BUZAU

55

JIFCU C ALEXANDRU DANIEL

COLEGIUL NATIONAL "B.P.HASDEU" BUZAU

56

LOȚAN T MATEI ȘTEFAN

COLEGIUL NATIONAL "B.P.HASDEU" BUZAU

57

LUNGU I DANIEL FLORIN

COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" BUZAU

58

MACADON C MARIA ALEXANDRA

COLEGIUL NATIONAL "B.P.HASDEU" BUZAU

59

MANDACHE N ANNE MARIA

LICEUL PEDAGOGIC "SPIRU HARET" BUZAU

60

MANOLACHE G MARIA CRISTINA

COLEGIUL ECONOMIC BUZAU

61

MANOLE A ANDREI COSMIN

COLEGIUL NATIONAL "B.P.HASDEU" BUZAU

62

MARIN C PETRICĂ GABRIEL

LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "IOLANDA BALAS SOTER" BUZAU

63

MODORAN S ANDREI MIHAIL NICOLAE

COLEGIUL TEHNIC BUZAU

64

MOGLAN D MIHAI

LICEUL PEDAGOGIC "SPIRU HARET" BUZAU

65

MOISE M OTILIA ELENA

COLEGIUL NATIONAL "B.P.HASDEU" BUZAU

66

MOLDOVEANU V ADRIANA

LICEUL PEDAGOGIC "SPIRU HARET" BUZAU

67

MURGOCIU I RALUCA ȘTEFANIA

LICEUL PEDAGOGIC "SPIRU HARET" BUZAU

68

MUȘAT L ALEXANDRA

COLEGIUL NATIONAL "B.P.HASDEU" BUZAU

69

NANCU C ALEXIE

SEMINARUL TEOLOGIC CONSTANTA

70

NEAGU P BIANCA MARIA

COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" BUZAU

71

NEAMU I IOANA

LICEUL PEDAGOGIC "SPIRU HARET" BUZAU

72

NICOLAE L DUMITRU ALEXANDRU

COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" BUZAU

73

NICULAI S MARIA ALEXANDRA

LICEUL PEDAGOGIC "SPIRU HARET" BUZAU

74

NICULESCU R ROXANA MIHAELA

LICEUL TEORETIC "ALEXANDRU MARGHILOMAN" BUZAU

75

NIȘCOVEANU V ANDREEA DIANA

COLEGIUL NATIONAL "B.P.HASDEU" BUZAU

76

OANCEA V VALENTIN ALEXANDRU

LICEUL PEDAGOGIC "SPIRU HARET" BUZAU

77

PANDELE I GABRIEL ALEXANDRU

LICEUL TEORETIC "ALEXANDRU MARGHILOMAN" BUZAU

78

PARAIPAN S RAREȘ IONUȚ

COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" BUZAU

79

PĂNCESCU I TEODORA IULIANA

COLEGIUL NATIONAL "B.P.HASDEU" BUZAU

80

PETRE G VLAD ANDREI

COLEGIUL ECONOMIC BUZAU

81

PÎRVAN G NICOLAE CASIAN

COLEGIUL ECONOMIC BUZAU

82

POPA D CORNELIU GABRIEL

LICEUL TEHNOLOGIC "COSTIN NENITESCU" BUZAU

83

POPA V MIHAI ALEXANDRU

COLEGIUL NATIONAL "B.P.HASDEU" BUZAU

84

POPESCU G CRISTINA DARIA

COLEGIUL NATIONAL "B.P.HASDEU" BUZAU

85

POSTELNICU V MARIUS GIL

LICEUL PEDAGOGIC "SPIRU HARET" BUZAU

86

PREDA D ALEXANDRU FLORIN

LICEUL TEORETIC "ALEXANDRU MARGHILOMAN" BUZAU

87

RADU F VLAD FLORENTIN

LICEUL TEORETIC "ALEXANDRU MARGHILOMAN" BUZAU

88

RĂDAN C MARIUS COSMIN

COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" BUZAU

89

RĂDUNĂ C DANIEL FLORIN

COLEGIUL NATIONAL "B.P.HASDEU" BUZAU

90

RĂILEANU N DANIEL

COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" BUZAU

91

RIZEA M MĂDĂLINA

LICEUL TEORETIC "ALEXANDRU MARGHILOMAN" BUZAU

92

ROTARU I MIHAI IULIAN

LICEUL TEORETIC "ALEXANDRU MARGHILOMAN" BUZAU

93

SANDU D COSMINA ANDREEA

LICEUL DE ARTA "MARGARETA STERIAN" BUZAU

94

SĂCUIU N ADINA ELENA

COLEGIUL NATIONAL "B.P.HASDEU" BUZAU

95

SLABU G MIHAI VALERIAN

LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "IOLANDA BALAS SOTER" BUZAU

96

SPÎNU V ANDREEA MONICA

COLEGIUL NATIONAL "B.P.HASDEU" BUZAU

97

STANCIU C BEATRICE ELENA

COLEGIUL NATIONAL "B.P.HASDEU" BUZAU

98

STANCIU M IRINA ANDREEA

LICEUL TEHNOLOGIC "GRIGORE C. MOISIL" BUZAU

99

STÎNGĂ F ALEXANDRA TEODORA

COLEGIUL NATIONAL "B.P.HASDEU" BUZAU

100

STOICA M MARIAN VALENTIN

LICEUL TEORETIC "ALEXANDRU MARGHILOMAN" BUZAU

101

ȘERBAN L LUCIANA MARIA

LICEUL PEDAGOGIC "SPIRU HARET" BUZAU

102

ȘERBAN C CARMEN IOANA

LICEUL TEORETIC "ALEXANDRU MARGHILOMAN" BUZAU

103

ȘERBU I CONSTANTIN ALEXANDRU

LICEUL TEORETIC "ALEXANDRU MARGHILOMAN" BUZAU

104

ȘOLDAN D COSMIN ADRIAN

LICEUL TEORETIC "ALEXANDRU MARGHILOMAN" BUZAU

105

TEODORESCU A COSMIN ADRIAN

LICEUL TEORETIC "ALEXANDRU MARGHILOMAN" BUZAU

106

TURCU D ALEXENDRU GEORGE

COLEGIUL NATIONAL "B.P.HASDEU" BUZAU

107

VASILE M RUXANDRA MARIA

COLEGIUL NATIONAL "B.P.HASDEU" BUZAU

108

VĂDUVA C NICUȘOR VALENTIN

LICEUL TEHNOLOGIC "GRIGORE C. MOISIL" BUZAU

109

VIȘAN R TRAIAN DIMITRIE

COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" BUZAU

110

VÎLCU F ANDREEA

COLEGIUL NATIONAL "B.P.HASDEU" BUZAU

111

VLAD G ANDREI

LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "IOLANDA BALAS SOTER" BUZAU

112

VOICU A OANA ANA MARIA

LICEUL TEORETIC "ALEXANDRU MARGHILOMAN" BUZAU

113

VOINESCU M ADRIAN MARIAN

LICEUL TEORETIC "ALEXANDRU MARGHILOMAN" BUZAU

114

ZAHARIOIU D ȘTEFAN

COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" BUZAU

115

ZAHIU A VALENTIN MARIAN

LICEUL PEDAGOGIC "SPIRU HARET" BUZAU

116

ZAMFIR I IULIAN

COLEGIUL TEHNIC BUZAU

117

ZOTA I MĂDĂLINA DANIELA

COLEGIUL NATIONAL "B.P.HASDEU" BUZAU

118

NITU G ANCA ELENA

SCOALA PROFESIOANLA - COLEGIUL TEHNIC BUZAU

119

SILVASANU N DIANA MARIA

SCOALA PROFESIONALA - GRUP SCOLAR
MESERII SI SERVICII BUZAU

120

RADU M DIANA FLORENTINA